Kontaktlēcas24
  • Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

AugenPlus vitamīni acīm

Ir noliktavā

14,90 €
AugenPlus kapsulas ir paredzētas visiem, kam nepieciešams uzlabot savu redzi. Pateicoties augstas koncentrācijas luteīna, kas ir vitamīnu sastāvā, AugenPlus stiprinās acu veselību arī vecākiem cilvēkiem.

AugenPlus mazina acu nogurumu, uzlabo redzes asumu un aizsargā acis no ultravioleto starojumu un vides kaitīgās ietekmes.

Detaļas

Dienas deva ir 1 kapsula. Tā satur: 100 mg C vitamīna, 16 mg no karotinoīdu maisījuma, 4,5 mg A pro-vitamīnu (750mg A vitamīna); 10 mg alfa E vitamīnu, 10 mg luteīnu, 2 mg B6 vitamīna, 400 mg zeaksantīns, 400 mg folskābes, 3 mg vitamīnu B12. Sastāvs: Sojas eļļa, želatīns, L-askorbīnskābe, glicerīns, jauktie karotinoīdi, D-alfa-tokoferols, luteīns, sojas emulgators lecitīns, vanilīns, zeaksantīns, pteroelmonoglutamīns, ciānkobalamīns. Nesatur sintētiskās krāsvielas, laktozi, glutēnu, purīnvielas. 1. Atstāj pozitīvu ietekmi uz acu vielmaiņu. 2. Pasargā acis no oksidatīvās ietekmes un UV starojuma. 3. Īpaši ieteicams vitamīnus lietot vecākiem cilvēkiem. 4. Izdzert 1 kapsulu dienā, uzdzerot ūdeni, pēc ēšanas vai ēšanas laikā. 6. Nelietot, ja ir alerģiska reakcija pret sastāvā esošajām sastāvdaļām. 7. Sargāt no bērniem!
 

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Jūs uzrakstāt atsauksmi uz preci: AugenPlus vitamīni acīm

Kā jūs vērtējat šo preci? *

  1 2 3 4 5
Cena
Kvalitāte