• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde
  • Atrodamies pašā Rīgas centrā

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Katram produktam ir atsevišķs piegādes laiks, taču mēs spējam izpildīt 90% no pasūtījumiem 1-3 darba dienu laikā. Populārākie produkti, piemēram, Acuvue Oasys, Biofinity, Soflens 59, Air Optix Aqua, lēcu šķīdumi un acu pilieni mums parasti ir uz vietas, tāpēc pasūtījumus spējam izpildīt 1-2 darba dienu laikā.

Visiem pasūtījumiem virs 35€ piegāde saņemšana Omniva pakomātā vai DPD Pickup punktos ir BEZMAKSAS. Tomēr, ja pasūtījuma summa ir mazāka par 35€, tad izmaksas ir šādas:

1. Omniva pakomāts- 2€

2. Omniva kurjers Rīgā- 3€

3.Omniva kurjers ārpus Rīgas- 4€

4. DPD PickUp punkti- 3.80

5. Saņemšana mūsu birojā Lāčplēša ielā 14- BEZMAKSAS

Piegādes cenas atkarīgas arī no tā, kāds ir Jūsu  klienta statuss . Lai uzzinātu savu klienta statusu, lapas labajā, augšējā stūrī meklējat VIOLETU DIMANTU ar nosaukumu- Regulārs klients.

Jā, protams, Jūs varat ienākt pie mums ciemos. Tomēr mēs informējam, ka ne visi produkti, kas pieejami mājaslapā mums būs uz vietas. Tāpēc, lai netērētu savu laiku, lūdzam, vispirms noformēt pasūtījumu vai nu  sazinoties ar mums, vai veicot pasūtījumu mājaslapā.

4. Mans bāzes rādiuss BC ir 8.6.  Vai es varu iegādāties ar rādiusu 8.5 vai 8.4?

Jā, var. Pastāv uzskats, ka kontaktlēcas bāzes radiuss nedrīkst atšķirties par vairāk nekā +/-0.2. Tātad, ja  receptē ir noradīts bāzes raiuss 8,6, Jūs varat izvēlēties kontaktlēcas ar bāzes rādiusu spektrā no 8,4 līdz 8,8.

5. Cik ilgi kontaktlēcas var turēt neatvērtas?

Kontaktlēcu derīguma termiņs ir atkarīgs no kontaktlēcu ražotaja, taču vairumā gadījumu – vismaz 2-3 gadi.

6. Agrāk neesmu lietojusi lēcas, vai man vispirms ir jāiet pie acu ārsta?

Jā, Jums ir jakonsultējas ar acu ārstu vai optometristu. Speciālists izrakstīs Jums tās kontaktlēcas, kas ir vislabāk piemērotas tieši Jums. Speciālists iedos Jums recepti, kur būs norādīti visi nepieciešamie parametri. Zinot tos, var viegli un ātri noformēt pasūtījumu www.pupilo.lv.  Mēs iesakām pārbaudīt redzi vismaz 1 reizi gadā.

7. Vai mana meita nav pārāk jauna, lai lietotu kontaktlēcas?

Acu aprūpes speciālisti uzskata, ka kontaktlēcas var sākt lietot no 11-12 gadu vecuma.

8. Vai ar kontaktlēcām var gulēt?

Viss ir atkarīgs no tā, kādas  kontaktlēcas Jūs tieši lietojat. Ar visām pagarinātās lietošanas lēcām var gulēt arī naktīs. Šīs lēcas var apskatīt te- Pagarinātās lietošanas lēcas. 

9. Vai es drīkstu sauļoties solārijā, neizņemto lēcas no acīm?

Pirms došanās uz solāriju mēs rekomendējam izņemt kontaktlēcas, lai acis nekļūst sausas un sarkanas.

10. Mana draudzene ir iegādājusies krāsainās kontaktlēcas, Vai es varu tās pielaikot?

Kontaktlēcas, tāpat kā higienās preces, nedrīkst dot citiem pielaikot.

Lai veiktu pirkumu, izvēlieties Jums nepieciešamo produktu, daudzumu un parametrus. Vairāki parametri ir specifiski, un ir nepieciešami tikai torisko un multifoklālo kontaktlēcu iegādei (Cyl, Axis, Add). Galvenie parametri ir sekojoši:

  • OD – labā acs;
  • OS – kreisā acs;
  • BC – bāzes radiuss, sākot no 8.3-9.0;
  • Dia – diametrs, sākot no 14.00-15.00
  • Cyl – cilindrs (toriskajām kontaktlēcām)
  • Ax – ass (toriskajām kontaktlēcām)
  • Add – progresīvajām kontaktlēcām

Ar krāsainajām kontaktlēcām ir ļoti grūti prognozēt, vai šīs lēcas mainīs acu krāsu uz zilu, ja Jums ir brūnas acis. Pie mums uz vietas mūsu ofisā ir iespēja pamērīt krāsainās kontaktlēcas pirms tās iegādājas. Tomēr mūsus pieredze rāda, ka pat tumši brūnas acis ir iespējams mainīt uz zilām, piemēram, izvēloties CRAZY SOLAR BLUE lēcas.

Mēs tomēr rekomendējam, pirms dodies vannā, saunā vai pirtī, izņem lēcas no acīm. Jo siltumā tas var radīt acs sausumu, niezi un apsārtumu, līdz ar to diskomfortu.