Kontaktlēcas24
  • Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

BigEyes Cool Blue

Pieejamība: Ir noliktavā

Cena: 0,00 €

Šīs ir 3 mēnešu kontaktlēcas. 


Neparasta kontaktlēcu sērija, kas padara Jūsu acis vizuāli lielākas un spilgtākas.


Kontaktlēcas krāsa veido unikālu kombināciju ar Jūsu acu krāsu, kuras rezultātā Jūsu acu krāsa ir spilgta un izteiksmīga.

Piegāde 1-3 darba dienas
Lietošanas laiks Diena
Kontaktlēcu veids Krāsainās lēcas
Skaits iepakojumā 2
Rādiuss BC 8.60
Diametrs 15.00
Ūdens saturs 45%
Materiāls Hydrogel Terpolymer
Ražotājs ColourVUE

Detaļas

Neparasta kontaktlēcu sērija, kas padara Jūsu acis vizuāli lielākas un spilgtākas. Kontaktlēcas krāsa veido unikālu kombināciju ar Jūsu acu krāsu, kuras rezultātā Jūsu acu krāsa ir spilgta un izteiksmīga. Lēcas izcili piestāvēs gan gaišo, gan tumšo acu īpašniekiem. Kopumā tiek piedāvātas 10 apburošas krāsas, no kurām ikkatrs var izvēlēties sev tīkamāko: Evening Gray (DIA 15,0); Sweet Honey (DIA 15,0); Cool Blue (DIA 15,0); Party Green(DIA 15,0); Dolly Black; Ultra Violet; Sexy Brown; Pretty Hazel; Awesome Black; Gorgeous Brown
 

Līdzīgi produkti

Kommentaarid

lapā
Laba kvalitāte Review by
Kvalitāte
5
Cena
5
ļoti labas kontaktlēcas. Ilgi neveidojās baltais aplikums.
lēcas Review by
Cena
3
Kvalitāte
3
Pirmo reizi lietoju lēcas , pilnībā nekādā veidā netraucēja , acis tiešām bija konforta zonā.
nedaudz tomēr šķiet , ka pa lielu , cilvēki pamana , tas noteikti , bet gribētos , lai izskatās nedaudz dabiskāk , katra paša izvēle. Droši vien nākošo reizi iegādāšos standarta izmēru.
Nezinu Review by
Cena
4
Kvalitāte
4
Lēcas lielas, ievietot, protams, grūtāk kā parastā izmēra lēcas. Tiešām acis izskatās lielākas, ir tumši zilas. Man šķiet, ka man neizskatās labi. Atgādina kādu trako no šausmenes:D Bet tas tā varbūt ir tikai man.
Nav diez ko ērtas manām acīm, kustas pa aci, aizpeld šad un tad.
Izņemšana gan ir ļoti viegla.
ĻOTI PATIKA!!! Review by
Cena
5
Kvalitāte
5
Šīs lēcas bija mans pirmais pirkums internetā un noteikti mainīja manas domas un bailes par iepirkšanos internetā! Attieksme un komunikācija ar klientiem vislabākā un lēcas pie manis jau bija pēc divām dienām! Tās ir ļoti viegli ievietot un izņemt no acīm, izskatās ļoti skaisti un interesanti. Noteikti nevajag nobīties, ka BigEyes ir lielāks diametrs nekā parastajām lēcām( 15mm), tas tiešām padara acis lielākas un diskomforta nav, pat nēsājot visu dienu! Paldies, šis noteikti nav mans pēdējas pirkums pie Jums! :)
SUPER!!! Review by
Kvalitāte
5
Cena
5
Lietoju kontaktlēcas jau ilgus gadus. Pēkšņi iepazinos ar BIG EYES kontaktlēcām. Vairs nemainīšu tās. Ļoti vieglas lietošanā, ilgi nepaliek baltums uz tām. Skaidra bilde, skatoties ar tām, kad ielikti acīs. Nemainās krāsa, no krāsainām kontaktlēcām. Nekustās uz zīlītēm. PALDIES.
lapā

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Jūs uzrakstāt atsauksmi uz preci: BigEyes Cool Blue

Kā jūs vērtējat šo preci? *

  1 2 3 4 5
Cena
Kvalitāte