Kontaktlēcas24
  • Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Biofinity - populārākās lēcas Pupilo

Pieejamība: Ir noliktavā

0% Cena: 0,00 € 0,00 €

Šīs ir mīkstas, un elastīgas kontaktlēcas, kas nodrošina izcilu skābekļa piekļuvi Jūsu acīm. Augsts skābekļa caurlaidības koeficients ir Jūsu acu veselības garantija, savukārt sabalansēts ūdens saturs pasargās acis no dehidratācijas un sauso acu sindroma. Varat aizmirst par sauso acu sindromu, jo Biofinity lēcas nodrošina gan skābekļa piekļuvi, gan ūdens saturu ideālā proporcijā. Kontaktlēcas var lietot arī nepārtrauktā režīmā, neizņemot tās pirms došanās gulēt. Vienas no populārākajām lēcām!

Piegāde 1-3 darba dienas
Lietošanas laiks Visu diennakti
Kontaktlēcu veids Pagarinātās lietošanas
Skaits iepakojumā 6
Rādiuss BC 8.60
Diametrs 14.00
Dk/t(skābekļa caurlaidība) 160
Ūdens saturs 48%
Materiāls Comfilcon A
Ražotājs Cooper Vision

Detaļas

Kādēļ ir vērts izvēlēties Biofinity kontaktlēcas: 1. Aquaform ® tehnoloģija nodrošina zemu dehidratācijas un nosēdumu veidošanās līmeni. 2. Kontaktlēcas ir piemērotas gan dienas, gan ilglaicīgai lietošanai. 3. Lielā skābekļa caurlaidība un augstais ūdens saturs nodrošina pietiekamu acs mitrināšanu un komfortu visas dienas garumā. 4. Kontaktlēcu dizains garantē vienkāršu kontaktlēcu ielikšanu arī tad, ja Jūs esat kļuvis par kontaktlēcu lietotāju pavisam nesen. 5. Ieteicams lēcas nevalkāt ilgāk par 5-6 dienām, neizņemot tās no acīm.
 

Līdzīgi produkti

Kommentaarid

lapā
Jau 4 gadus lietoju biofinity. Nav iemesla meklēt ko citu, jo apmierina viss Review by
Cena
5
Kvalitāte
5
Pupilo.lv vienmēr atrodu labāko piedāvājumu, kontaklēcas vienmēr bijušas labas. Apkalpošana profesionāla un zibenīga. Paldies
10/10 Review by
Cena
5
Kvalitāte
5
Vienmēr pirku lēcas optikas veikalos, līdz man ieteica pirkt lēcas šeit, kur tas ir daudz izdevīgāk. Un tā tiešām ir! Biju ļoti pārsteigta, cik daudz naudu būtu varējusi ietaupīt visus šos gadus, kopš lietoju lēcas, jo kvalitāte ir tieši tāda pati kā veikalā. Plus paciņā vēl nāk līdzi dāvaniņa, kas patīkami pārsteidz. Noteikti turpināšu pirkt lēcas šeit arī turpmāk!
lapā

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Jūs uzrakstāt atsauksmi uz preci: Biofinity -populārākās lēcas Pupilo

Kā jūs vērtējat šo preci? *

  1 2 3 4 5
Cena
Kvalitāte
Salidzini.lv logotips