• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde
  • Atrodamies pašā Rīgas centrā

Cenu salīdzinājums

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kontaktlēcas iegādāties Pupilo internetveikalā, ir cenu atšķirība salīdzinot ar Latvijas lielākajām optikām un citiem internetveikaliem (protams, arī ātrāka piegāde un lielāka produktu izvēle). Vairumā Latvijas optikās kontaktlēcas maksā pat divas reizes dārgāk kā internetveikalos. Salīdzināsim cenas vienas dienas lēcām, mēneša lēcām un šķīdumiem.

1. Piemēram vienas no mūsu populārākajām kontaktlēcam Biofinity, pie mums maksā 226lēcas. Meklējot cenas citos internetveikalos, mēs sastapāmies ar cenu amplitūdu sākot no 29- 40. Optikas salonos lēcu cena ir divtik dārgāka nekā mūsu internetveikalā.

Tātad Jūs ietaupāt sākot no 7-18 un vairāk.

 

2. Vēl viens piemērs ir mūsu ne mazāka populārās kontaktlēcas Acuvue Oasys. Mūsu interveikalā to cena ir 21.60€, bet salīdzinot ar citiem internetveikaliem to cena svārstās sākot no 27€-38€, turklāt optikās cenas ir vēl augstākas.

Tātad Jūs ietaupāt sākot no 5.40-16.40 un vairāk.

 

3. Ja salīdzinām vienas dienas lēcas 1-Day Acuvue Tru Eye, tad mūsu internetveikala cena tām ir 24.90€. Salīdzinot ar citiem internetveikaliem cena svārstās sākot no 25.50€-30€. Optikās cena šīm lēcām ir krietni augstāka.

Tātad Jūs ietaupāt sākot no 0.60-5.10 un vairāk.

 

 

4. Lēcu kopšanas šķīdumu Renu Multiplus 360ml  var iegādāties gandrīz jegkurā aptiekā, tomēr tā cena ir nedaudz dārgāka nekā mūsu internetveikalā. Pie mums šis līdzeklis maksā 6.50€, tomēr citos internetveikalos cena svārstās sākot no 9.90- 12.50. Aptiekās cenas ir salīdzinoši tikai nedaudz dārgākas nekā pie mums.

Tātad Jūs ietaupāt sākot no 3.40-6 un vairāk.

  

Save

Save

Save

Save

Save

Save