Kontaktlēcas24
  • Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Eyeling Dark Brown

Ir noliktavā

23,90 €

Ārkārtīgi dabisks brūns acu tonis? Jā! Mums trūkst vārdu, lai aprakstītu, cik satriecoši tās izskatās! Ja jums ir gaiši pelēkas, zilas, zaļas vai citas krāsas acis, tad Eeyling ir must-have. Eyeling Dark Brown ir medus brūnas lēcas, ko ražo Zviedrijā, kur ļoti modernā laboratorijā tās manuāli iekrāso.Tās ir augstākās kvalitātes un modernākās krāsainās kontaktlēcas. Tās izskatīsies ļoti dabiski. NB! Šīs ir mēneša lēcas. Norādīta vienas kontaktlēcas cena. Nepieciešams iegādāties arī kontaktlēcu kopšanas līdzekli (klāt nāk konteineris). Iepakojumā 1 lēca!

* Obligātie lauki

23,90 €
Piegāde Līdz 20 darba dienām
Lietošanas laiks Diena
Kontaktlēcu veids 2-4 nedēļu
Skaits iepakojumā 1
Rādiuss BC 8.60
Diametrs 14.00
Ūdens saturs 45%
Ražotājs Eyeling

Detaļas

Ārkārtīgi dabisks brūns acu tonis? Jā! Mums trūkst vārdu, lai aprakstītu, cik satriecoši tās izskatās! Ja jums ir gaiši pelēkas, zilas, zaļas vai citas krāsas acis, tad Eeyling ir must-have. Eyeling Dark Brown ir medus brūnas lēcas, ko ražo Zviedrijā, kur ļoti modernā laboratorijā tās manuāli iekrāso.Tās ir augstākās kvalitātes un modernākās krāsainās kontaktlēcas. Tās izskatīsies ļoti dabiski. NB! Šīs ir mēneša lēcas. Norādīta vienas kontaktlēcas cena. Nepieciešams iegādāties arī kontaktlēcu kopšanas līdzekli (klāt nāk konteineris).
 

Kommentaarid

lapā
ideālas lēcas gaišām acīm Review by
Cena
4
Kvalitāte
5
Izskatās superdabiski, nezinātājs pat tuvumā diezvai pateiktu, ka tā nav dabiskā acu krāsa! Nedaudz tumšina redzi, bet ļoti minimāli, kā ļoti vājas saulesbrilles, nezinu kā citiem, bet man tas efekts patīk. Ērtas, negrauž acis.
lapā

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Jūs uzrakstāt atsauksmi uz preci: Eyeling Dark Brown

Kā jūs vērtējat šo preci? *

  1 2 3 4 5
Cena
Kvalitāte