• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Kā lasīt recepti?

Kontaktlēcu recepte ir nepieciešama, lai varētu iegādāties sev vispiemērotākās un ērtākās kontaktlēcas. Ir svarīgi paturēt prātā to, ka recepte kontaktlēcām nav tāda pati kā brillēm. Tas tādēļ, ka kontaktlēca stāv tieši uz acs, bet brilles ir 10-14mm attālumā no acs. Tāpēc kontaktlēcām stiprums ir nedaudz vājāks nekā brillēm. 

Ja iepriekš neesat lietojis kontaktlēcas, tad iesakām Jums apmeklēt acu ārstu un veikt redzes pārbaudi. Kad Jums ir ārsta izrakstīta recepte, Jūs varat sazināties ar Pupilo.lv un mēs Jums palīdzēsim iegādāties vispiemērotākās lēcas mūsu internetveikalā.

 Kad pirmo reizi iagādājaties kontaktlēcas, mēs iesakām Jums saglabāt lēcu iepakojumu. Ja nu gadījumā aizmirstas, kādas lēcas un parametri Jums nepieciešami, tad, skatoties uz lēcu kastīti, ir viegli nolasīt, kādas lēcas lietojāt pirms tam.

Zemāk varat aplūkot Acuvue Oasys lēcu iepakojuma foto, no kura var nolasīt šos lēcu parametrus.

OD (labā acs): -2.75
OS (labā acs): -2.75

BC (lēcu izliekums): 8.8
DIA (diametrs): 14.0, parasti šis diametrs konkrētām lēcām ir robežās no 13.8-15.00.

Ja lietojat toriskās (domātas astigmātisma korekcijai) vai multifokālās lēcas, tad parametri būs šādi:

- Cyl (cilindrs toriskajām lēcām)
- Ax (ass 0-180°, toriskajām lēcām)
- Add ( aditīvs multifokālajām vai progresīvajām lēcām, parasti norādīts Low, High, Medium)

Ja Jums tomēr neizdodas saprast, kā atzīmet savus lēcu parametrus, tad lūdzam Jūs sazināties ar mūsu klientu kosultantu, zvanot pa tālruni 27855215, rakstot uz info@pupilo.lv vai mūsu darba laikā sazinieties ar mums tiešsaites čatā lapas apakšā labajā stūrī !


 

Save

Save