• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde
  • Atrodamies pašā Rīgas centrā

Kādas kontaktlēcas izvēlēties?

Ja neesi iepriekš lietojis kontaktlēcas, tad iesakām pa priekšu apmeklēt acu ārstu, kurš izrakstīs Tev pareizo kontaktlēcu recepti un ieteiks, kuras lēcas Tev ir piemērotākas. Tiklīdz Tu zini savu kontaktlēcu recepti, droši ienāc mūsu Pupilo veikalā un izvēlies savas lēcas.

Kontaktlēcu izvēle ir tik plaša. Kā saprast, kuras tieši ir vispiemērotākās?

Kontaktlēcu izvēle ir atkarīga no dzīvesveida, lietošanas režīma, prasībām pret kontaktlēcu kvalitāti, kā arī no acu veselības stāvokļa. Kontaktlēcas dažkārt ir laba izvēle arī tad, ja Jūs tās neplānojat lietot ikdienā. Piemēram, sportojot: tās nemiglojas neatkarīgi no laikapstākļiem, nevar saplīst vai traumēt aci.

1. Sportistiem un aktīviem cilvēkiem. 

Jā, lēcas var lietot arī sportojot. Tās nekādā veidā negatīvi neietekmēs Tavus sasniegumus sportā, tieši pretēji, uzlabos tos. Turklāt daudzos sporta veidos, lietot brilles, ir aizliegts, lai netraumētu gan sevi, gan citus sportistus.

2. Lēcas, lai pamainītu savu acu krāsu.

Arvien populārākas kļūst krāsainās kontaktlēcas. Turklāt tās var lietot pat tad, ja Tev ir laba redze, bet tu tikai vēlies pamainīt savu acu krāsu. Šīs lēcas lieto, lai izceltu savu skatienu gan ikdienā, gan fotosesijās, gan uz teātra skatuves, gan filmās. Turklāt ar karnevāla lēcām savu skatienu var padarīt žilbinošu piemērām Helovīna svētkos.


3. Komfortablas un ērtas kontaktlēcas.

Kādēļ gan nelietot kontaktlēcas, ja tās ir ērtas un nemaz nevar just acīs? Kontaktlēcu galvenais mērķis ir tajā, lai padarītu mūsu dzīvi ērtāku un labāku!

 

Kontakttlēcas iedala 5 dažādās kategorijās.

1. 1 dienas lēcas

Vienas dienas kontaktlēcas ir „visdraudzīgākās” Jūsu acīm, jo katru dienu Jūs lietosiet jaunu kontaktlēcu pāri, kas nozīmē to, ka Jūsu acis būs pasargātas no netīrumu uzkrāsanās uz kontaktlēcām.

Šis kontaktlēcu veids ir īpaši piemērots tiem, kas nelieto lēcas katru dienu. Tās noteikti ir labākais risinājums tiem, kas sporto un bieži ceļo. Šīs lēcas ir labākā izvēle, ja negribat iegādāties kopšanas līdzekļus un rūpēties par kontaktlēcu tīrību. Ielieciet tās no rīta un vakarā vienkārši izmetiet tās!

Populārākās vienas dienas kontaktlēcas:

1-Day Acuvue TruEye

Focus Dailies Aqua Comfort Plus

Soflens Daily Disposable

Dailies Total 1

 

2. 1 mēneša lēcas

 Mēneša kontaktlēcas ir labākā izvēle tiem, kas kontaktlēcas lieto ikdienā. Mēneša kontaktlēcas tiek ražotas no kvalitatīviem materiāliem: ūdens saturs šī veida kontaktlēcās ir augsts, tās lieliski „elpo”, līdz ar to nekaitē Jūsu acu veselībai. Ieteicamais lietošanas      režīms ir šāds: vislabāk kontaktlēcas likt ne ilgāk kā uz 10 stundām, kā arī 1-2 reizes nedēļā ļaut acīm atpūsties – vilkt brilles.

Populārākās viena mēneša kontaktlēcas:

 Biofinity

Acuvue Oasys

Air Optix Aqua

Soflens 59

Pure Vision

 

3. Krāsainās kontaktlēcas

Arvien populārākas ir palikušas krāsainās kontaktlēcas. Tu vari pamainīt savu acu krāsu pat tad, ja Tev ir ļoti laba redze, tad Tev jāizvēlas stiprums 0.00. Īpašu popularitāti mūsu klientu vidū izpelnījušās ColourVue krāsainās kontaktlēcas. Šīs lēcas ir pieejamas arī ar mīnusiem. Visas krāsainās lēcas var lietot gan ikdienā, gan kādā fotosesijā, vai mūzikas klipā, uz teātra skatuves un citur.

Populārākās krāsainās kontaktlēcas:

ColourVUE BigEyes Pretty Hazel

ColourVUE BigEyes Sexy Brown

ColourVUE Glamour Aqua

ColourVUE Glamour Blue

ColourVUE BigEyes Party Green

visas krāsainās lēcas apskaties te

http://www.pupilo.lv/krasainas-lecas


4. Toriskās kontaktlēcas

Toriskās kontaktlēcas ir paraedzētas astigmātisma koriģēšanai. Ja vēlaties iegādāties toriskās kontaktlēcas, Jums vispirms  jākonsultējas ar optometristu, lai  uzzinātu savus lēcu parametrus. Jums nepieciešams zināt 3 svarīgus parametrus- stiprums, cilindrs un ass.

Populārākās toriskās kontaktlēcas:

Air Optix for Astigmatism

Acuvue Oasys for Astigmatism

Biofinity Toric

 

 5. Multifokālās kontaktlēcas

Bieži vien cilvēkiem pēc 40-50 gadu vecumam rodas redzes problēmas, kad slikti redz gan tuvumā, gan tālumā. Multifokālās kontaktlēcas ļaus Jums redzēt skaidri gan tuvumā, gan tālumā, tāpēc nebūs nepieciešams vēl papildus nēsāt brilles.

Populārākas multifokālās kontaktlēcas:

Air Optix MultiFocal

Soflens MultiFocal

Pure Vision MultiFocal

 

Save

Save

Save