• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

KLIENTU ATSAUKSMES

To par mums saka mūsu klienti!
Mēs esam pateicīgi par jebkuru Jūsu viedokli un arī turpmāk vēlētos uzkalusīt Jūsu ieteikumus, kā uzlabot savu interneta veikalu. Vēlies dalīties savā pieredzē ar mūsu internetveikalu? Raksti mums uz e-pastu info@pupilo.lv!

Zanda
"Paldies par operatīvo apkalpošanu un kārtējo prieciņu saņemot pasūtījumu! Tā turpināt!"

Diāna
"Mīļš Paldies par jauku apkalpošanu. Noteikti ieteikšu saviem draugiem. "

Agnese
"Super apkalpošana un esmu patīkami pārsteigta par man ieteiktajām lēcām! To kvalitāte mani ļoti iepriecināja, jo tās stipri atšķiras no citā vietā ieteiktajām! Tiešām lieliska apkalpošana un serviss!Cenas ļoti izdevīgas - lētākas kā citur! Iesaku citiem tieši šeit iegādāties lēcas!"

Ilze 
"Paldies par ātro (un izdevīgo) sūtījumu un saldo pārsteigumu! :) Vienmēr iepriecina šādi mazi pārsteigumi."

Marina 
Es jau sen lietoju Acuvue Oasys mēneša kontaktlēcas, taču agrāk pirku tās optikā. Apkalpojošs personāls ir laipns un atsaucīgs. Man ir svarīgi, ka preci pieved norādītajā vietā par nelielu piemaksu - tā es taupu savu laiku un arī naudu. Lēcas vienmēr saņēmu nākamājā dienā pēc pasūtīsanas. Es jau ilgi sadarbojos ar šo lēcu piegādātāju un esmu apmierināta par 100%!

Dāvis

"Jau ilgu laiku esmu arī Pupilo.lv klients. Kāpēc izvēlējos tieši www.pupilo.lv? Tas bija izpalīdzīgais un galvenokārt zinošais personāls, kas mani pārliecināja un ieteica pašas piemērotākās kontaktlēcas, jo man kā jaunam kontaktlēcu lietotājam bija grūtības orientēties plašajā kontaktlēcu piedāvājumā. Izklāstot savas vēlmes un uzklausot ieteikumus, ātri vien nonācu pie piemērotākajām kontaktlēcas tieši sev.
Tāpat jāmin regulārie Pupilo.lv izdevīgie piedāvājumi gan atlaižu, gan izdevīgu akciju veidā, kad pērkot kontaktlēcas dāvanā nāk kontaktlēcu kopšanas šķidumi u.c. visnotaļ svarīgas lietas, bez kā kontaktlēcu lietošana nav iedomājama."

Olga 
"Pasūtīju jau divas reizes. Pirmkārt, labs kvalitatīvs produkts. Nav jūtams diskomforts pēc ilgstošas nēsāšanas. Otrkārt, patīkamas cenas, un daudz lētāk nekā citur! Treškārt, laipna un super-ātra apkalpošana, preci saņēmu uzreiz nākamajā dienā. Saņēmu atbildes uz visiem saviem jautājumiem - Pupilo.lv komanda ir īsti speciālisti! Un vēl pie tā visa dzimšanas dienā saņēmu patīkamu pārsteigumu :) PALDIES un veiksmi darbā! :)"

Liene
"Kurjera pakalpojuma cena ir vairāk kā pieņemama...nu kur gan vēl par tādu naudas summu pieved pie paša deguna gala?:) patīk, ka vienmēr pirms piegādes kurjers pazvana.
Apkalpošana līdz šim bijusi pozitīva, uz jautājumiem tiek atbildēts vienmēr, neskaidrību gadījumā- paskaidrots!
Reiz bija kaut kāds sajukums-nojukums veidojot pasūtījumu, bet arī tas tika atrisināts sazinoties ar Jums un paskaidrojot situāciju...
Liels paldies :)
Līdz tālākai sadarbībai ..."

Maksims 
"Serviss tiešām labs, re plusiņi:
- PVN nav jāmaksa :)
- Lēcas ļoti labas
- Piegāde nav dārga
- Kurjers var atbraukt gan mājās, gan uz biroju
- Lēču izvelne plaša
- Par nokavēto piegādi saņēmu davānā šķidrumu
- Ērti
Nu tā būs. Arī savai otrai pusītei šoreiz pasūtīju, jo man 6, viņai 6 tātad ekonomija ir diezgan jūtama! ;)"

Andra 
"Interneta veikalā „Pupilo.lv” jau vairakkārt esmu pasūtījusi kontaktlēcas, un ar pakalpojuma un preču kvalitāti esmu ļoti apmierināta.
Šī pakalpojuma izmantošana ir ērta, piegāde vienmēr ir ātra, klientam izdevīgā vietā un laikā. Darbinieki ir atsaucīgi, pretimnākoši un konsultē neskaidrību gadījumā.
Kontaktlēcas un to kopšanas līdzekļi ir par fantastiski zemām cenām un ar lielisku kvalitāti!!!"

Liene
"Esmu sajūsmā! Jau otro gadu pasūtu lēcas te, un vienmēr jau nākamajā dienā saņemu paciņu ar kādu saldumiņu iekšā! Liels paldies Jums! :)
 
Paldies par uzmundrinājuma vārdiem, mums tie ļoti daudz nozīmē!

Save