• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde
  • Atrodamies pašā Rīgas centrā

Konfidencialitāte

Mums ir svarīgi, ka Jūs mums varat uzticēties. Tādēļ mēs esam atbildīgi par Pupilo apmeklētāju datu aizsardzību. Mēs augsti vērtējam Jūsu datu drošību un apņemamies neizpaust trešajām pusēm datus, ko Jūs sniedzat, noformējot pasūtījumu.

No Jums tiks prasīta tikai sekojoša pamatinformācija:

- vārds
- adrese;
- e-pasta adrese;
- tālruņa numurs.

Tāpat ir iespējams pierakstīt draugus un pierakstīties pašam jaunumu saņemšanai, šajā gadījumā mums būs nepieciešama sekojoša informācija:

- vārds;
- e-pasta adrese.

Mēs apkopojam visu apmeklētāju informāciju, piemēram apmeklētāja IP adresi, kad apmeklētājs ir ienācis mūsu internetveikalā, no kurienes viņs ir ienācis un cik ilgi apmeklētājs uzturējās mūsu lapā. Sī informācij tiek izmantota tikai statistikas vajadzībām, tikai lai padarītu Pupilo lapu vēl labāku.

Kā mēs izmantojam informāciju?

Visa informācija, ko Jūs mums sniedzat (vārds, uzvārds, e-pasts, adrese, telefona numurs, kredītkartes numurs, ja nepieciešams) tiks izmatota tikai Jūsu pasūtījuma noformēšanai un apstrādei. Bāzes informācija (vārds, piegādes adrese un telefons) tiks nodota loģistikas pakalpojumu sniedzējiem – uzņēmumiem, kas veic piegādes.


Gadījumā,ja nevēlaties dalīties ar savu datu informāciju, Jūs varat sazināties ar mums, pieteikt pasūtījumu telefoniski un ierasties precei pakaļ uz mūsu biroju Lāčplēša ielā 14, 3.stāvā, 305.kabinetā.