• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Noteikumi

Internetveikala “Pupilo.lv” noteikumi un nosacījumi.

Noteikumi darbojas starp pupilo.lv interneta veikala uzturētāju SIA Pupilo Latvija (pakalpojumu sniedzējs), reģ. nr. 40103954052, un pupilo.lv mājaslapas klientu (turpmāk-Lietotājs), kurš veic pasūtījumus pupilo.lv mājas lapā.

Lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar SIA Pupilo Latvija piederošā interneta veikala pupilo.lv lietošanas noteikumiem.

Pupilo.lv noteikumi ir paredzēti katram pupilo.lv Lietotājam neatkarīgi no tā, vai Lietotājs ir reģistrējies mūsu mājaslapā pupilo.lv, vai nē. Apmeklējot mūsu mājaslapu pupilo.lv, Jūs esat iepazinies ar noteikumiem un piekrītat tos ievērot. Šie noteikumi ir piemērojami saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Pupilo.lv mājaslapas lietošanu uzskatām par katra Lietotāja absolūtu piekrišanu mūsu noteikumiem. Katram pupilo.lv Lietotājam ir iespēja pārlasīt mūsu Noteikumus, lai būtu lietas kursā par noteikumos veiktajām izmaiņām.

1. SIA Pupilo Latvija ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt pupilo.lv noteikumus un jebkuras izmaiņas stājas spēkā tajā brīdi, kad tās tiek publicētas pupilo.lv mājaslapā.

2.Interneta veikala pupilo.lv visas preču cenas ir norādītas eiro (Eur)

3.Pupilo.lv izvietotās preču zīmes, logotipi un pakalpojumu zīmes ir sadarbības partneru reģistrētas vai nereģistrētas preču zīmes.

4.SIA Pupilo Latvija ir tiesības rediģēt, izdzēst vai ievietot pupilo.lv interneta veikalā jebkuru informāciju, izdzēst vai ievietot jebkuras preces vai pakalpojumus pārdošanai bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma.

5.Pupilo.lv preču apraksti un preču dizains tiek veidos pēc ražotāja sniegtās informācijas par attiecīgajiem produktiem vai citur atrodamās informācijas. Preču apraksti un dizains var mainīties atkarībā no preces ražotāja noteiktām izmaiņām, modifikācijas vai komplektācijas maiņas.

6.Noteikumu neievērošanas gadījumā pupilo.lv ir tiesības atteikt klientam pakalpojumu sniegšanu, pārtraukt pieeju mājaslapai pupilo.lv, kā arī anulēt pasūtījumu pavisam.

7.Pupilo.lv Lietotājs labprātīgi piekrīt sniegt ziņas par sevi, kas nepieciešamas preču iegādei un to piegādei. Lietotājs pats uzņemas atbildību par sniegto ziņu patiesumu.

8.Katram reģistrētajam pupilo.lv Lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus portāla piekļuves datus.

9.Reģistrējoties pupilo.lv klientu datu bāzē, Lietotājs piekrīt, ka tam tiks izsūtīti regulāri paziņojumi par visu aktuālo informāciju, kas attiecas uz akcijām, svarīgām izmaiņām pupilo.lv mājaslapā. Ja klients nevēlas saņemt šādus paziņojumus, lūdzams, informēt mūsu administrāciju rakstot uz info@pupilo.lv vai zvanot pa tālruni 27855215.

10.Personas datu drošība tiek aizsargāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Dati tiks saglabāti un izmantoti tikai preču pirkuma darījumu noformēšanai. SIA Pupilo Latvija uzņemas pilnu atbildību neizpaust datus par klientu veiktajiem pirkumiem trešajām pusēm, izņemot gadījumos, kad to pieprasa LR varas iestādes.

11.Preces atgriešana darbojas uz jebkurām pupilo.lv internetveikalā iegādātajām precēm, kas atrodas oriģinālā iepakojumā, nav atvērta, lietota, vai mehāniski bojāta pēc tās iegādes. Atgriešana nedarbojas uz individuāli pasūtītām un izgatavotām kontaktlēcām (Toriskās, Astigmātiskās, Multifokālās kontaktlēcas. Šīm lēcām ir spēkā garantijas noteikumi).

12.Klientam ir tiesības atteikties no sava pasūtījuma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Lai atgrieztu preci, vispirms klientam lūdzam sazināties ar mums.info@pupilo.lv vai zvanot pa tālruni 27855215. Preces atpakaļ sūtīšanas izdevumus ir jāsedz pašam klientam. Gadījumos, ja klients saņem brāķētu vai bojātu preci, pēc klienta vēlmes mēs nosūtam jaunu, nebojātu preci atpakaļ klientam tajā brīdī, kad esam saņēmuši brāķēto preci no klienta. 

13.Preces atgriešanas brīdī klientam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs, preces nosaukums un summa. Klientam tiek atgriezta nauda uzreiz pēc preces atgriešanas mums. Ja klients, kas atgriež preci, veicis apmaksu ar bankas pārskaitījumu, tad nauda tiek pārskaitīta uzreiz atpakaļ klienta kontā.

14.Pasūtījumus pupilo.lv mājaslapā no Lietotāja mēs pieņemam izmantojot e-veikalu- www.pupilo.lv , info tālruni- +371 27855215 vai e-pastu info@pupilo.lv

15. Pupilo.lv Lietotājs nedrīkst veikt darbības, kas tieši vai netieši aizskar pupilo.lv darbinieku vai īpašnieka tiesības un likumīgās intereses. Atkarībā no tiesību pārkāpuma rakstura un sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

16. Pupilo.lv publicēto preču un cenu piedāvājumi ir spēkā, kamēr konkrētā prece ir mūsu birojā. Ja prece nav uz vietas, pupilo.lv administrācija par to laikus brīdina klientu. Katri precei ir konkrēts apraksts, kurā ir norādīta visa preces specifikācija. Ja ir gadījums, kad prece mums nav uz vietas, mēs par to nekavējoties informējam klientu.

17. Pupilo.lv mājaslapā, Facebook.com un Instagram kontā mēs bieži vien publicējam atlaižu kodus, ko ikvienam pircējam ir iespēja izmantot. Šo atlaižu kodu var izmantot, noformējot pasūtījumu mūsu mājaslapā un ievadot atlaižu kodu logā - "Atlaižu kods". Tālāk, sistēma automātiski aprēķina piešķirto atlaidi. Ja neizdodas izmantot atlaižu kodu, lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz info tālruni- +371 27855215, rakstot uz e-pastu info@pupilo.lv vai rakstot mums tiešsaites čatā lapas labajā apakšējā stūrī.

Atceramies, ka vislabāk jebkādas domstarpības ir novērst sarunu ceļā! Patīkamu iepirkšanos!