• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Pirmais pirkums internetā

Kāpēc pasūtīt  Pupilo mājaslapā, lai atrastu sev piemērotākās lēcas, šķīdumus un citas lietas?

Pupilo lapa faktiski darbojas jau daudzus gadus. Agrāk mūsu nosaukums bija Kontaktlecas24, un tas nozīmē, ka mēs jau esam uzticams tiešsaistes veikals kopš 2012. gada.  Šajā laikā esam krietni auguši, pilnviedojšies, esam konkurētspējīgi ar citiem internetveikaliem un spējam sniegt labāko servisu saviem klientiem.

Mūsu mērķis ir sniegt Jums profesionālu palīdzību, izvēloties kontaktlēcas, kā arī piedāvāt saviem klientiem lēcas un citus produktus par ļoti draudzīgām uz izdevīgām cenām. 

Visas mūsu lēcas ir vienlīdz labas un kvalitatīvas. Tas tāpēc, ka mēs sadarbojamies ar uzticamiem lēcu importētājiem, kas nodrošina to, ka kontaktlēcas un citas preces ir labas kvalitātes un ir oriģinālas.

Pupilo internetveikals pārdod šādus slavenus zīmolus:

CooperVision

  

ColourVUE

Johnson&Johnson

Bausch&Lomb

   

Alcon / Ciba Vision

Ja neesat iepriekš iegādājies lēcas internetā, un jūs vēlaties pārliecināties, ka mēs esam uzticami, tad mums ir ideāls risinājums tam, lai Jūs mums noticētu.

Mēs dodam iespēju veikt pirmo pirkumu ar 10% atlaidi mūsu internetveikalā Pupilo.

Reģistrējies un izmanto šo kodu, ievadot to atlaižu logā ar nosaukumu " Pupilo10 ".

Ja jums ir kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, zvaniet uz numuru +371 27855215, rakstiet uz e-pastu info@pupilo.lv , vai rakstiet mums tiešsaites čatā lapas labajā apakšējā stūrī. :)


Patīkamu iepirkšanos!

Pupilo komanda


Save

Save

Save

Save

Save