Kontaktlēcas24
  • Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde

Soflens 59

Pieejamība: Ir noliktavā

0% Cena: 0,00 € 0,00 €

Soflens 59 kontaktlēcas paredzētas tiem kontaktlēcu lietotājiem, kuriem lēcu ievietošana un izņemšana nepadodas tik veikli, un tiem ikdienas kontaktlēcu lietotājiem, kuri rūpīgi ievēro lietošanas režīmu un pareizu kontaktlēcu kopšanu.

Ražotājs- Bausch & Lomb ir parūpējies radīt lēcas ar izcilu kvalitāti un vienlaicīgi rūpējas par lēcu lietotāju maciņiem, jo lēcas ir gan kvalitatīvas, gan salīdzinoši lētas.Piegāde 1-3 darba dienas
Lietošanas laiks Diena
Kontaktlēcu veids 1-mēneša
Skaits iepakojumā 6
Rādiuss BC 8.60
Diametrs 14.20
Dk/t(skābekļa caurlaidība) 22
Ūdens saturs 55%
Materiāls Hilafilcon B
Ražotājs Bausch&Lomb

Detaļas

Kontaktlēcas SofLens59 ir mēneša kontaktlēcas, ko ražo Bausch + Lomb. Šīs kontaktlēcas tika izstrādātas, lai nodrošinātu lietošanas komfortu un izcilu redzes asumu. SofLens 59 kontaktlēcas tiek ražotas, izmantojot progresīvu tehnoloģiju Unifit, kas nodrošina precīzu kontaktlēcas piemērošanos Jūsu acīm. Kontaktlēcas tiek izgatavotas no polimēra materiāla Hilafilcon B, pateicoties kuram SofLens 59 ir augsts ūdens saturs (59%),kas maksimizē skābekļa piekļuvi acīm. Īpašs kontaktlēcu dizains padara kontaktlēcu ielikšanu un izņemšanu ļoti vienkāršu.
 

Līdzīgi produkti

Kommentaarid

lapā
Komfortablas kontaktlēcas Review by
Cena
5
Kvalitāte
5
Tieši šīs kontaktlēcas lietoju jau vairāk kā 15 gadus, pa vidu ir mēginātas dažādas citas, bet vienmēr atgriežos pie šīm - ērti lietot, kopt un komfortabli nēsāt.
Kvalitatīvas lēcas par super cenu Review by
Cena
5
Kvalitāte
5
Lēcas lietoju jau vairāk kā 20 gadus. Šīs ir vienas no labākajām, kas nerada problēmas ar ielikšanu acī, kā arī ir ļoti pateicīgas lietošanā.
lapā

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Jūs uzrakstāt atsauksmi uz preci: Soflens 59

Kā jūs vērtējat šo preci? *

  1 2 3 4 5
Cena
Kvalitāte