• Labāko Cenu Garantija
  • Ātra piegāde
  • Atrodamies pašā Rīgas centrā

Pupilo ievads

Vairak kā 20 gadu pieredze darbā ar kontaktlēcām.

Ineterneta veikala dibinātāja acu ārste Merle Piik strādā ar kontaktlēcām jau kopš 1997.gada. 2009.gadā, kad kontaktlēcas varēja nopirkt tikai optikas veikalos un tās maksāja dārgi, Dr. Merle Piik dibināja uzņēmumu ar mērķi piedāvāt klientiem labākās kontaktlēcas par visdraudzīgākajām cenām un izglītot cilvēkus par to, kādas kontaktlēcas izvēlēties un kā tās lietot. Piik kundzes dibinātais uzņēmums ir kļuvis par lielāko un atzītāko kontaktlēcu interneta veikalu Igaunijā. 2012.gadā tika atvērts interneta veikals www.kontaktlecas24.lv, kas apvieno Igaunijas un Latvijas kontaktlēcu ekspertu centienus. Mūsu mērķis ir sniegt Jums profesionālu palīdzību, izvēloties kontaktlēcas. Mēs zinām visu par redzi koriģējošām kontaklēcām, krāsainām kontaktlēcām, kopšanas līdzekļiem.

Mūsu klienti mums ir vissvarīgākie, tāpēc mūsu uzdevums ir nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanu, kā arī draudzīgas cenas ikvienam.

Mūsu klienti ir mūsu draugi, un mēs rūpējamiems, ja mūsu draugiem rodas problēmas vai sarežgījumi. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt, ja ir kādi sarežģījumi.  Noteikti sazinieties ar mums, ja esat ar kaut ko neapmierināts. Mēs cenšamies reaģēt cik vien ātri iespējams, kā arī cenšamies atrast risinājumu jebkurā sarežģītā situācijā.

Mums ir svarīgi, lai Jums mūsu mājaslapa būtu viegli un ērti lietojama.

Mūsu mērķis ir nepārtrauktu attīstīt Pupilo interneta veikalu, lai padarītu to vēl ērtāku un interesantāku un lai radītu Jums patīkamu interneta ieprikšanās vidi. Protams, mēs ņemsim vērā arī Jūsu priekšlikumus, lai veiktu uzlabojumus Pupilo intertnetveikalā. Jums ir ideja? Lūdzu, ziņojiet par to mums. Paldies :)

Vienā dienā mēs izsūtam vairāk kā 90% no visiem mūsu pasūtījumiem. Piegādes mēs veicam 1-3 darba dienu laikā, un mēs nepārtraukti cenšamies šo rādītāju uzlabot.

Ja vēlaties savas lēcas saņemt uzreiz tajā pašā dienā, tad zvaniet mums uz tālruni +371 27855215 un jautājiet par lēcu pieejamību, jo var gadīties, ka Jūsu izvēlētās lēcas mums nav uz vietas.

Informējam, ka visas kontaktlēcas un citi lēcu piederumi, kas tiek pārdoti Pupilo veikalā, ir augstas kvalitātes un mēs par to esam pārliecināti, un mūsu klienti arī. Protams, mums ir svarīgi, lai Pupilo veikalā pārdotās preces būtu pēc iespējas lētākas. Ja salīdzinām mūsu cenas ar optikām, tad mūsu cenas bieži vien ir par 50% lētākas.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa tālruni +371 27855215 vai rakstot uz info@pupilo.lv.